Genel

Sprenger köpek eğitim tasması çeşitleri nelerdir

Sprenger köpek eğitim tasması

Onlarca yıllık deneyim, büyük miktarda pazar bilgisi ve spor, tıp ve araştırma alanlarından profesyonellerle işbirliği, uluslararası standartları belirleyen Sprenger ürünlerinin geliştirilmesinin temelini oluşturur.

Özellikle köpek tasması üretimi için geliştirilen ilk metal olan patentli CUROGAN alaşımının ortaya çıkmasının nedeni budur. Sprenger, bu tür tasmayı köpek sporları katılımcıları ile birlikte yeniden geliştiren tek üreticidir.

2010 yılında ULTRA eğitim tasmaları, ULTRA-PLUS eğitim tasmaları ile değiştirildi. Bu yeni gelişme ile Sprenger nihayet kendisini rakiplerinden farklılaştırabilirdi. NECK-TECH SPORT, standart ULTRA-PLUS eğitim tasmaları için uygun bir alternatifi temsil eder. NECK-TECH SPORT, mükemmel işlevselliği ve çekici tasarımı sayesinde sansasyoneldir.

SPRENGER’in en son yeniliği, paslanmaz çelikten yapılmış ve ürün yelpazemizde çok hızlı bir şekilde yerini alan ClicLock bağlantı elemanıdır.

ClicLock

Geçmişte Sprenger’in naylonlu ürünleri sadece geleneksel metal toka ile birlikte mevcuttu. Hem bağlantı elemanının kalitesi hem de Sprenger’ın üçüncü şahıs bir ürün kullanmak zorunda olması, Sprenger’in araştırma ve geliştirme departmanını yeni bir paslanmaz çelik toka tasarlamaya yöneltti.

Patent bekleyen ClicLock, paslanmaz çelikten yapılmış sağlam bir muhafaza , yüksek kaliteli deniz suyuna dayanıklı plastik bir düğme ve 200 kg’lık garantili bir gerilme mukavemeti gibi avantajlar sunar .

Tokanın piyasaya başarılı bir şekilde sunulmasından bu yana ClicLock, SPRENGER eğitim tasmaları da dahil olmak üzere kendi ürünlerimiz için de kullanılmaktadır.

Bu arada, daha fazla imalat şirketi de ürünleri için bir bileşen olarak ClicLock’u kullanıyor.

Sprenger köpek eğitim tasması ClicLock

ClicLock Sprenger köpek eğitim tasması

NeckTech

Değerli Tasarımda Üstün Kalite

Patent bekleyen Neck-Tech, geleneksel eğitim tasmasına ilk sağlam ve güvenilir alternatiftir. Bir köpeğin dişlerini taklit ederek köpeğe karşı daha doğal bir etki elde ederiz. Deneyimli köpek eğitmenleri, Neck-Tech’i giyerken köpeklerin daha dikkatli tepki verdiğini bildirmektedir. Neck-Tech’i kullanarak köpek eğitmeni, özellikle daha kısa tüylü olanlar için daha hassas ve köpeğin anlayabileceği bir şekilde iletişim kurabilir.

Neck-Tech eğlencesi, Neck-Tech Sport’un tasarımını beğenen, ancak köpeği için bir eğitim tasmasına ihtiyaç duymayan herkes için üretildi.

Farklı versiyonlardaki farklı metalleri veya bireysel unsurları birleştirerek, ihtiyaçlarınıza ve kişisel zevkinize tam olarak uyan özelleştirilmiş bir Neck-Tech oluşturabilirsiniz.

Sprenger köpek eğitim tasması NeckTech

NeckTech Sprenger Köpek Tasması

ULTRA PLUS

Sprenger ULTRA-PLUS eğitim tasmaları da ürün yelpazemizin ayrılmaz bir parçasıdır. 2010 yılında Neck-Tech’in geliştirilmesi sırasında araştırma ve geliştirme departmanı, Neck-Tech’in orta plakasının ULTRA eğitim tasmalarını geliştirmek için de kullanılabileceğini belirtti. Orta baklaların senkron düzenlenmesi sayesinde bileziğin üzerinde eşit bir basınç elde edilir. Bu özellik sadece kürk için daha iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda köpekle iletişimi de optimize eder. ULTRA-PLUS eğitim tasmaları Paslanmaz Çelik, siyah Paslanmaz Çelik, CUROGAN, krom kaplama çelik, nikel kaplama çelik ve kahverengileştirilmiş çelik olarak mevcuttur. Hem montaj zincirli eğitim tasmasının klasik versiyonu hem de naylon ve ClicLock’lu modern form ULTRA-PLUS eğitim tasması olarak sadece orta plaka ile mevcuttur.

Sprenger köpek eğitim tasması Ultra Plus

Ultra Plus Sprenger Köpek Tasması

Curogan

Kesinlikle nikel ve pas içermez

CUROGAN, patentli bir alaşımdır ve özellikle köpek tasması üretimi için geliştirilmiş ilk malzemedir. Kürk rengi solmasıyla birlikte geleneksel tasma takmaya tepki gösteren köpekler için CUROGAN kanıtlanmış bir alternatiftir. Sadece anti-alerjik özellikleri nedeniyle değil, aynı zamanda çekici görünümü nedeniyle CUROGAN tasmaların giderek daha popüler hale gelmesidir.

Çok yüksek bakır içeriği, yakaya, düzenli kullanımda antikalaşan ve zamanla kararan parlak bir renk verir. Orijinal durum, Sprenger Diamond Paste metal cilası veya piyasada bulunan diğer cilalama pastaları kullanılarak geri yüklenebilir. CUROGAN tasmaları kullanırken, baklalar arasındaki aşınmanın standart çelik zincirlere göre biraz daha yüksek olduğunu lütfen göz önünde bulundurun. Nispeten yüksek bakır yüzdesi ve metalin doğal özellikleri, kullanım koşullarına bağlı olarak, bağlantıların tel ölçüsünde bir incelmeye yol açacaktır.

Bu nedenle, tasmayı zamanında değiştirebilmek için tasmayı düzenli aralıklarla görsel olarak kontrol etmenizi öneririz.

Sprenger Köpek Eğitim Tasması Curogan

Curogan Sprenger Köpek Tasması

İlgili Mesajlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir